Szkolenia

Jeśli chcesz wyszkolić siebie lub swój zespół praktycznie z profesjonalnych technik nakładania polimeru na wykładzinach PCV to jesteś we właściwym miejscu.

Praktyczne szkolenie “Przygotowanie powierzchni przed polimeryzacją, doczyszczanie i nakładanie polimeru na miejscu u klienta” to doskonała okazja, by zdobyć nowe umiejętności i wiedzę w tym obszarze.

 

Czas trwania szkolenia: 8 godzin

 

Cele szkolenia:

  1. Zapoznanie uczestników z praktycznym procesem przygotowania powierzchni przed polimeryzacją i skutecznym nakładaniem polimeru.

  2. Praktyczna prezentacja kolejnych kroków i procedur, aby osiągnąć najlepsze efekty.

  3. Przedstawienie odpowiednich narzędzi i materiałów eksploatacyjnych, które będą niezbędne do prawidłowego wykonania zadań.

  4. Przedstawienie najczęściej popełnianych błędach w procesie zabezpieczania podłóg PCV

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję:

I. Poznać istotę procesu przygotowania powierzchni przed polimeryzacją.

II. Zapoznać się z etapami przygotowania powierzchni, takimi jak: 

a. Oczyszczanie powierzchni. b. Skuteczne szorowanie. c. Usuwanie zanieczyszczeń i pozostałości. 

III. Wybrać odpowiedni polimer do swoich potrzeb.

IV. Nauczyć się profesjonalnie nakładać polimer w punktach, zwracając uwagę na: a. Wybór odpowiedniej metody aplikacji. b. Praktyczne wskazówki, które pomogą osiągnąć doskonały efekt. c. Kiedy i ile warstw polimeru

V. Nauczyć się sprawdzać jakość wykonanej pracy za pomocą odpowiednich technik.

VI. Poznać zasady bezpieczeństwa i praktyczne wskazówki dotyczące wykonywania tych zadań.

Jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem, skontaktuj się z nami już teraz! Telefon: 785 009 605 E-mail: szkolenia@uporzadkowani.pl

 

Nie trać szansy – działaj już dziś i zapewnij swojemu zespołowi niezbędną wiedzę i umiejętności, które przyczynią się do jeszcze lepszych rezultatów pracy oraz kiluset procentowych oszczędności dla Ciebie i Twojej firmy !