Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1 - copy
Slide 1 - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy

RODO

1. Administrator danych osobowych
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Uporzadkowani.pl. z siedzibą w Wola Niemiecka 72, 21-025 Niemce Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
listownie na adres: Wola Niemiecka 72,21-025 Niemce
telefonicznie: 785 009 605
mail: kontakt@uporzadkowani.pl
 
2. Inspektor ochrony danych
 
W obecnej chwili nie wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. W przypadku jego wyznaczenia informacja będzie dostępna na naszej stronie internetowej www.uporzadkowani.pl
 
3. Cele przetwarzania Twoich danych osobowych oraz podstawa prawna przetwarzania
 
Wypełniając jeden z dostępnych formularzy zapisu na www.enzim.pl wyrażasz zgodę na gromadzenie informacji, które się w nim znajdują. Gromadzone dane mogą być wykorzystane przez Uporzadkowani.pl do:
nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego,
przesłania oferty handlowej związanej z produktami Uporzadkowani.pl drogą mailową lub telefoniczną
wysłania informacji o nowościach lub promocjach drogą mailową.
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, którą możesz wycofać w dowolnym momencie.
 
4. Informacje dotyczące profilowania w celach marketingowych
 
Na podstawie Twoich danych osobowych dokonujemy profilowania, czyli automatycznej oceny, aby lepiej poznać Twoje zainteresowania, preferencje i potrzeby dotyczące usług Uporzadkowani.pl. Na podstawie Twojego profilu będziemy wysyłać Ci informacje dopasowane do Twoich preferencji i zainteresowań. Będziemy też na tej podstawie proponować Ci wzięcie udziału w promocjach lub informować Cię o nowych produktach, które mogą Cię zainteresować.
Do profilowania wykorzystujemy dane o aktywności za pomocą wysyłanych emaili lub kontaktu telefonicznego z opiekunem klienta.
 
5. Okres przechowywania Twoich danych osobowych
 
Dane osobowe będą przechowywane przez okres nieokreślony.
 
6. Odbiorcy Twoich danych osobowych
 
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być/będą: Poczta Polska, firmy kurierskie/transportowe, firmy zapewniające wsparcie IT dla administratora, partnerzy handlowi administratora (w zakresie rozmów handlowych w celu zawarcia lub kontynuacji umowy licencji), podmioty księgowe, firmy świadczące usługi marketingowe, firmy windykacyjne, a także organy publiczne, którym dane są przekazywane na mocy przepisów prawa.
7. Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy
 
Nie będziemy przekazywać danych osobowych poza Europesji Obszar Gospodarczy.
 
8. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
 
Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
a. prawo do wycofania zgody,
b. prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
c. prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
d. prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
f. prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Twoje dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe.
 
Dodatkowo, każda nasza wiadomość posiada na dole widoczny i zawsze aktywny link do wypisania się i usuniecia Twojego adresu email z naszej bazy bezpowrotnie, chyba, że znowu zapiszesz się przez formularz kontaktowy na www.enzim.pl
 
Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami (dane kontaktowe w punkcie 1 powyżej)
Prawo wycofania zgody Twoje dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody. W związku z tym masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez kontakt z nami (w tym elektronicznie) na dane wskazane w pkt 1 powyżej.
 
9.Prawo wniesienia skargi do organu
 
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.