Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1 - copy
Slide 1 - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy
Slide 1 - copy - copy

polimeryzacja podłóg

Na czym polega polimeryzacja posadzek?

Polimeryzacja posadzek pozwala na odnowienie podłoża oraz jego zachowanie w dobrym stanie przez długi czas. Nasi fachowcy rozpoczynają każde zlecenie od dokładnego wyczyszczenia podłogi za pomocą specjalistycznych preparatów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią doskonale dobierać odpowiednie środki do danego zadania. Wszelkie zanieczyszczenia zostają usunięte na sucho, a później zmywa się je dużą ilością wody. Zapobiega to ewentualnym niedoskonałościom, które mogłyby znaleźć się pod nałożonym polimerem. Po wysuszeniu podłóg odkurzaczem przystępujemy do właściwej części pracy.

Proces polimeryzacji podłóg

Polimeryzacja posadzek wiąże się z nałożeniem trzech warstw najlepszej jakości polimeru. Jest on odporny na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo wcześniej wspomnianą posadzkę można dużo łatwiej utrzymywać w czystości – jest mniej podatna na zabrudzenia. Wyjątkowy połysk wynikający z polimeryzacji podłóg z całą pewnością Państwa zachwyci. Odpowiednia konserwacja podłoża skutecznie przedłuży jego trwałość.

W jakich miejscach polimeryzacja podłóg cieszy się największą popularnością?

Warto wspomnieć przede wszystkim o takich obiektach jak instytucje państwowe, placówki edukacyjne, gabinety lekarskie i innych, w których posadzki są narażone na wzmożoną eksploatację.

Świadczone przez nas usługi polimeryzacji posadzek pomagają połączyć troskę o wytrzymałość powierzchni płaskich z zadbaniem o ich estetykę. Jeśli są Państwo zainteresowani zapewnieniem sobie niesamowitych efektów, jakie daje profesjonalna polimeryzacja podłóg, serdecznie zachęcamy do współpracy! Zapewniamy, że efekt przejdzie Państwa oczekiwania.

Firma Uporzadkowani.pl od kilkunastu lat wykonuje usługi polimeryzacji, czyli innymi słowy – akrylowania – wraz z gruntownym doczyszczaniem wykładzin PCV i Lastriko dla klientów w całej Polsce. Z naszej oferty skorzystało już wiele firm, ale też klientów indywidualnych. Dzięki temu, że do każdego staramy się zawsze podejść w indywidualny sposób, gwarantujemy, iż wykonywana polimeryzacja posadzek w pełni Państwa zadowoli!

Zalety polimeryzacji podłóg:
  • przedłużenie żywotności posadzki,
  • zabezpieczenie posadzki przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi,
  • zabezpieczenie przed wnikaniem brudu,
  • znacząca poprawa efektu wizualnego,
  • efekt antypoślizgowy i antystatyczny.
Poszczególne etapy usługi polimeryzacji w kolejności jej wykonywania:
  • Gruntowne czyszczenie podłogi wysokiej klasy preparatem do gruntownego czyszczenia podłóg PCV i Lastriko za pomocą szorowarki jedno tarczowej
  • Dokładne zebranie powstałych zanieczyszczeń odkurzaczem na sucho – mokro
  • Dwukrotne dokładne przemycie podłogi czystą wodą i jej zebranie za pomocą odkurzacza jak wyżej
  • Po wyschnięcie nałożenie 3 warstw wysokiej klasy polimeru, wytrzymałego na ścieranie i inne nietypowe warunki użytkowania
  • Po trzech dniach od nałożenia polimeru wykonujemy polerowanie podłogi, aby zyskać większy połysk oraz utwardzenie polimeru
ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ I ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ TERAZ